mehrban
09 اسفند 1401 - 10:44

نصب 30 المان نوروزی در گرگان/ عملیات مرمت فوری آسفالت شهر آغاز شد

شهردار گرگان گفت: اکیپ‌های استقبال از بهار فعالیت خود را آغاز کردند و آراستگی شهر را در دستور کار دارند و به مناسبت این ایام 30 المان نوروزی در گرگان نصب می‌شود.

محمدرضا سیدالنگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان، اظهار کرد: لکه گیری و مرمت آسفالت با محوریت محورهای اصلی آغاز شده و شهروندان اگر نقطه خاصی را می‌بینند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند و همکاران ما با سرعت مرمت را انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: ما با پیمانکاران صحبت کردیم و اعلام کردیم که در حفاری‌ها نوع حفاری را به صورتی انجام دهند که کمترین خسارت به معابر وارد شود.

شهردار گرگان در خصوص اقدامات پیش‌بینی شده برای ایام نوروز، خاطرنشان کرد: اکیپ‌های استقبال از بهار فعالیت خود را آغاز کردند و آراستگی شهر را در دستور کار دارند.

سیدالنگی بیان کرد: نظافت ویژه شهر، رنگ آمیزی در معابر، زیباسازی فضای سبز گرگان و نصب المان‌ها به صورت ویژه در این ایام انجام خواهد شد.

وی گفت: بیشتر از ۳۰ المان در ۳۰ نقطه شهری به مناسبت نوروز در گرگان نصب خواهد شد.

شهردار گرگان درباره مرمت نوار حفاری ایجاد شده برای اجرای پروژه فیبر نوری گفت: با سرعت مرمت این مناطق در حال انجام است و اگر شهروندان مورد حادی را مشاهده می‌کنند بلافاصله گزارش کنند.

انتهای پیام/۸۳۰۰۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1062875